Ізостудія

Ізостудія при Іоанновому центрі в місті Підгородне

Детальна інформація

Формат занять:
Для дітей спільно з батьками або тільки для батьків.
Викладач:
Наталя Петрівна Амбросова
Час проведення:
ПН., СР. - 13:00 – 13:50; 14:00 – 14:50, № кабінету 110
Вартість заняття:
безкоштовно.
Що там роблять, які методики:
Діти знайомляться із законами композиції, фарбами, кольорами, експериментують та поєднують в одній роботі різні техніки та матеріали.
Для чого це дітям/підліткам:
Заняття сприяють розкриттю творчого потенціалу, вчать концентрації уваги та самоконтролю, розвивають дрібну моторику та всі сенсорні системи мозку, знижують тривожність та підвищують самооцінку.

Художниця-викладачка дитячої ізостудії

Художник-викладач в дитячої ізостудії Наталя Петрівна Амбросова

Наталя Амбросова

дитина з ДЦП малює крейдою

Ізостудія в Іоанновому центрі

Творчість – це чарівна паличка, за допомогою якої творять чудеса діти й дорослі.

Для дітей з інвалідністю творчість – це місточок, який полегшує перехід дитини до самостійного мовлення, читання, письма. Робота з фарбами, пластиліном, глиною, природними матеріалами вчить концентрації уваги та самоконтролю, розвиває дрібну моторику та всі сенсорні системи мозку, знижує тривожність і підвищує самооцінку.

Серед дітей з інвалідністю немало дітей зі здібностями до образотворчого мистецтва, отже, комусь заняття в ізостудії допоможуть розкрити та розвинути талант, знайти хобі чи навіть професію.

Наша ізостудія є інклюзивною, тут можуть із задоволенням займатись і діти, які проходять реабілітацію в Центрі, й діти місцевої громади. Віримо, що сумісна творчість об’єднає їх, розбудить в них цікавість одне до одного, виховає у здорових дітках толерантність до дітей з інвалідністю.