Комп’ютерний клас

Комп’ютерний клуб при Іоаннівому центрі

Комп’ютерний клуб при Іоаннівому центрі

Володіння комп’ютером у наші часи відкриває широкий світ для дітей та дорослих: світ ігор та спілкування, освіти та працевлаштування.

Комп’ютерний клуб об’єднає на своїх заняттях дітей місцевої громади. Додатково, комп’ютерний клуб стане майданчиком для набуття нових начичок дітьми, які проходять реабілітацію в Іоанновому центрі. Для людини з інвалідністю комп’ютер може стати найголовнішим інструментом пізнання світу та пошуку свого місця в ньому.

За допомогою комп’ютера можна тренувати логіку та реакцію, розвивати сенсорні системи. Діти вчаться та виконують домашні завдання, спілкуються одне з одним, мандрують онлайн, знаходять нові захоплення. Можливості, які дає комп’ютер та інтернет, захоплюють, окрилюють та стимулюють навчатися далі, дізнаватися більше.

У комп’ютерному клубі до кожного буде застосовуватися індивідуальний підхід. Одні працюватимуть на планшеті, інші – освоюватимуть клавіатуру. Асортимент занять буде величезний: від найпростіших ігор на реакцію чи кмітливість до оволодіння програмами за бажанням дитини. Хтось навчиться вирішувати задачки на логіку чи покращить сенсорику, а хтось проходитиме шлях від будування світів у Minecraft до програмування.

Ми прагнемо до того, щоб створити інтеграційні групи в комп’ютерному класі для дітей з інвалідністю та дітей місцевої громади.

А поки що комп’ютерний клас чекає на наповнення меблями й технікою.

дитина с сенсорній кімнаті