Терапія руки

Терапія руки

- це заняття, направлені на відновлення або набуття фізичних функцій рук, які мають бути в нормі.

Терапія руки з елементами ерготерапії - це програма занять, яка націлена на покращення координації рухів рук та дрібної моторики, розвиток та укріплення м'язів та навичок самообслуговування, вміння одягатись і роздягатись, зав’язувати шнурки, застібати гачки, ґудзики, блискавку тощо..

На заняттях з терапії руки наш терапевт використовує елементи Су-Джок терапії, а для збільшення амплітуди рухів у руках - пасивну та активну гімнастику.

В ігровій формі дитина розвиває вміння співвідносити предмети та логічно мислити, набуває навички графомоторики, поліпшує навики письма та дрібної моторики.

Завдяки яскравим і цікавим іграшкам різноманітних текстур і форм діти опановують базові навички: хапання, утримування, перенесення та відпускання.

В процесі гри у дітей формуються та удосконалюються навички самообслуговування, що дуже важливо у повсякденній діяльності для адаптації у навколишньому середовищі.

Щоб вашій дитині не було сумно на заняттях з терапії рук, ми використовуємо різноманітне цікаве обладнання: бізіборди, розвиваючі іграшки, різнокольорові хустинки, музичні інструменти, сенсорні м’ячі тощо. Ми впевнені, що Ви і ваша дитина будете задоволені від таких веселих та корисних вправ та занять.

терапія руки