Історія Центру

2011
проект будівництва реабілітаційного центру

Ідея

Ідея створення Благодійної установи «Іоаннів центр» виникла у Павла та Дмитра Овчиннікових, засновників компанії «KIDDISVIT», у 2011 році. ЇЇ підхопив керівник Благодійного фонду «Помагаєм» Андрій Пінчук. Команда засновників об’їздила біля 10 реабілітаційних центрів, щоб сформувався чіткий план: центр має надавати послуги фізичної реабілітації, профорієнтації, в ньому мають бути інклюзивні студії для дітей з інвалідністю та здорових дітей з місцевої громади, в центрі має бути налагоджена робота з батьками та для бажаючих - духовна підтримка.

2012
стара покинута будівля підгородне

Знайшли будівлю

У 2012 році знайшли будівлю на території лікарні в місті Підгородному біля Дніпра, яка мала лише голі стіни. Чотири роки пішли на оформлення документів на будівлю та створення концепції майбутнього центру. Цей процес уповільнили події в країні та початок АТО: сили благодійників були сконцентровані на допомозі переселенцям. У цей же час ретельно готувася архітектурний проект майбутнього Центру.

2017
реконструкця Центру Підгородне

Реконструкція

У 2017 році почалася реконструкція, яка повністю змінила вигляд будівлі. На реконструкцію та викуп майбутнього Центру було витрачено більше 15 мільйонів гривень (580 тис. дол.) Непросто було знайти реабілітаційний центр, який поділився би найціннішим: знаннями та навичками. І ми відчули себе упевнено тільки тоді, коли до проекту приєднався Медичний центр фізичної терапії «Innovo» на чолі з Ярополком Пшиком. Саме спеціалісти «Innovo» вчили фізичних терапевтів і реабілітологів «Іоаннового центра». І тепер «Innovo» - наші тьютори, які допомагають нам вибудовувати роботу за сучасними європейськими протоколами реабілітації.

2019
Нова будівля Іоаннів центр Підгородне

Відкриття

І ось, у грудні 2019 року «Іоаннів центр» відкрився, а у 2020 році почав приймати дітей на реабілітацію. Ми прагнемо, щоб наш центр не просто надавав якісні послуги. Ми хочемо, щоб ці послуги були доступними кожній дитині. Саме на це спрямована діяльність засновників центру, наші соціальні програми та благодійні збори: щоб, незважаючи на матеріальний статок родини, діти активно розвивалися та впевнено крокували вперед. Разом з центром та разом з Вами!