Гідромасажна ванна

гідромассаж дитини з ДЦП

Коли людина занурюється в воду, її тіло знаходиться в умові приближення до невагомості і це розслабляє. Поєднання релаксації і гідромасажу допомагає досягти значного терапевтичного ефекту.

У нашому центрі є кабінет гідромасажних процедур, де дитина може отримати курс підводного масажу високого тиску, душ-масаж, гідромасаж і гідроаеромасаж (по-іншому його ще називають “перлинна ванна&rdquo).

Підводний масаж високого тиску - це масаж за допомогою ізольованого водяного струменя, який подається через шланг зі спеціальною насадкою. Цей вид масажу дозволяє глибоко і безболісно впливати на окремі групи м'язів, надаючи механічний і термічний вплив і знижуючи цим тонус спастичних м'язів. Аналогічною дією володіє масаж за допомогою душової лійки.

В цілому завдяки таким водним процедурам посилюється мікроциркуляція і приплив крові до периферії, в результаті чого активізується окислювально-відновлювальні реакції в організмі, поліпшується метаболізм, дитина розслабляється, поліпшується її сон, апетит і загальний стан організму.

Протипоказаннями є:

  • судоми;
  • інфекційні захворювання шкіри;
  • гіперчутливість до водних процедур.