Інтеграційні заходи

Інтеграційні заходи з елементами інклюзивного навчання

Толерантність українського суспільства до дітей та дорослих з інвалідністю, на жаль, все ще залишається досить низькою. Причини цього – і «бар’єри» в навколишньому середовищі, і технічна непристосованість громадських місць, і психологічна неготовність здорових людей бачити навколо себе людей з інвалідністю та контактувати з ними.

Але таке ставлення ніколи не зміниться, доки діти та дорослі з інвалідністю ховатимуться в чотирьох стінах. Парадоксально, але факт: виходити в широкий світ важко, заважає безліч перешкод, але якщо не виходити – ніколи не стане легше та краще.

Головна мета Центру – інтеграція дітей з інвалідністю в суспільство. Отже, у наших планах проведення свят, організація поїздок, походи на концерти та фестивалі, поїздки у відпочинкові табори. Все це ми робимо для того, щоб підопічні центру могли поспілкуватися між собою у великій компанії та взяти участь в активностях разом зі здоровими дітьми та дорослими.

Про такі заходи ми повідомляємо заздалегідь у вайбер-спільнотах Центру та благодійного фонду «Помагаєм». Долучайтеся до нас і будьмо відкриті світу!