Міжнародний день людей з обмеженими можливостями
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. 
Цим людям не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Адже ми всі рівні перед Богом.
Ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги. Адже на іх місці може опинитись кожен! Захищаючи гідність інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. 
В цей день хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальність ваші плани та мрії.
Іоаннів Центр висловлює вдячність всім, хто опікується людьми з особливими потребами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.
Саме в цей день Іоаннів центр оголошує про акцію «ЦІНИ СТОП»: вартість курсу реабілітації в 2021 році буде розрахована за цінами 2020 року, за умови оплати  курсу до 31.12.20 року.