Новини

Гостьові кімнати

Гостьові кімнати

Якщо ви проживаєте в іншому місті  та бажаєте пройти курс реабілітації в Іоаннів Центрі, то для Ваших послуг наші партнери підготували затишні гостьові кімнати, в яких ви можете зупинитись на час реабілітації.

Всього в Центрі є дві гостьові кімнати, кожна з яких площею 35 м2. Кімнати розраховані на дві сім'ї (дві мами і двоє дітей). У кожній кімнаті є санвузол, кухонний куточок з усім необхідним посудом, індукційна плита, чайник, мікрохвильова піч, холодильник. В одній кімнаті 2 двоспальних ліжка, в іншій - 4 односпальних ліжка.

Що необхідно зробити для того, щоб зупинитись в Центрі? Подзвонити до адміністраторів за номером 0673233002 та записатись на курс реабілітації.

Вартість проживання – 200 грн за 1 ніч з однієї родини (мама+дитина).  За наявності можливості, Ви можете викупити всю кімнату (вартість – 400 грн за ніч). В такому випадку ви будете у кімнаті самі.

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини