Новини

Благодійний концерт Євгенія Хмари для дітей від Бізнес-Клубу “Inspira”

Благодійний концерт Євгенія Хмари для дітей від Бізнес-Клубу “Inspira”

2 липня у Дніпрі у центрі “Менора” відбувся благодійний концерт відомого піаніста та композитора Євгенія Хмари. На концерті були присутні більше 150-ти сімей з дітьми, підопічними “Іоаннового центру” та Фонду “Помагаєм”, а також діти з дитячих будинків сімейного типу.
Євгеній разом зі своїм квартетом Black Tie занурив слухачів у неповторну атмосферу музики та краси. Вражала легкість і невимушеність віртуозного піаніста, з якою він виконував композиції: від аргентинсько-українського танго, французьких ніжних мелодій до року. А світла енергетика музиканта розлилася по залу і не залишила байдужим жодне серце. Неймовірно вразив слухачів зв'язок піаніста із залом: діти відповідали на цікаві питання, заплющували очі і поринали у казковий світ музики. Сюрпризом для всіх став виступ Олександра Коляденка на інструменті нового тисячоліття, який має незвичну назву ханг. Глядачі чекали його з заплющеними очима як магічну літаючу тарілку. А потім слухали цю космічну музику, затамувавши подих.
Ось декілька відгуків слухачів концерту:


-- Олена Рябушенко:
“Ни я, ни Саша никогда не были на концерте инструментальной музыки. И сегодня, благодаря приглашению БФ «Помагаєм» мы познакомились с творчеством виртуозного музыканта и композитора Евгения Хмары и его квартета Black Tie. Невероятное удовольствие от его музыки и его харизмы, зал даже подпевал ему!
На первых композициях Сашка сказала, что у нее даже мурашки по коже, так круто он играет! Спасибо огромное фонду за приглашение, а Евгению за его мастерство!”


--Олена:
“Спасибо огромнейшее за концерт! Это по истине удовольствие, которое можно испытать только от соприкосновения с талантом! Это было так органично, легко и непринужденно, как будто мы все были давно знакомы. Евгений создал неповторимую атмосферу уюта и тепла!”


--Анастасія Щирська:
“Огромная благодарность и от нас! Концерт и сам Евгений просто вау! Талант во всем, человек на своем месте в этой жизни! Получает сам и дарит удовольствие людям!”


--Олена Чикаренко:
“И от нас большая благодарность за возможность прикоснуться к творческому человеку! Была удивлена, что дети, которые присутствовали в зале, не нарушили атмосферу инструментальной музыки. Все погрузились в волшебство композиций. Надеюсь, что такие встречи с талантливыми людьми ещё будут, и я обязательно приду. Спасибо!!!”


Дякуємо Бізнес-Клубу Inspira та Євгенію Хмарі за чудовий подарунок для дітей та їхніх родин. З нетерпінням будемо чекати нових творчих зустрічей!

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини