Новини

Три заняття «Школи психологічної підтримки»

Три заняття «Школи психологічної підтримки»

В липні та серпні в «Іоанновому центрі» пройшли три заняття «Школи психологічної підтримки» (групи взаємопідтримки) для батьків, які мають дітей з інвалідністю в рамках проєкту «Коло довіри».
Дуже часто родини, які виховують дитину з вадами розвитку, витрачають усі матеріальні та моральні ресурси на розвиток дитини, її лікування та реабілітацію, але при цьому батьки втрачають енергію та сили, що призводить до «вигорання». У цьому стані здається, що кожен день схожий на День сурка: ти зранку до ночі бігаєш по колу і в пріоритеті завжди дитина та її потреби. І зовсім немає часу зупинитись та збагнути: коли в ресурсі і у гармонії батьки, тоді і дитині комфортно та спокійно, тоді вона впевнена в своїх силах і їй легше долати будь які перешкоди.
На заняттях взаємопідтримки учасники змогли разом з психологом Центру Тетяною обговорити нагальні проблеми, вони шукали шляхи їх вирішення, ділилися своїм досвідом та почуттями.
Спілкування в довірливій атмосфері дозволило батькам попрацювати над 5 стадіями прийняття діагнозу своєї дитини: запереченням, гнівом, торгом, депресією (печаллю), прийняттям. Звісно, у кожній родині від заперечення до прийняття може пройти не один місяць, а іноді й рік. Але проговорити свій біль, вивільнити емоції та зрозуміти, що ти не один вкрай важливо. А ще важливо вчитися приймати допомогу від інших та навчитися просити про допомогу рідних, близьких, друзів, благодійників.
Бажаємо учасникам занять «Школи психологічної підтримки», щоб у їхніх дітей покращувався стан здоров'я, а у них самих вистачало сил, терпіння та мудрості.
Запрошуємо доєднатися до занять з психологом батьків, які будуть з дітьми на реабілітації у вересні у «Іоанновому центрі».
Дякуємо Парафії святого Архистратига Михаїла с. Волоське, яка реалізує проєкт «Коло довіри» у нашому Центрі за підтримки БО «Львівська освітня фундація».

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини