Новини

КСВ: реалії сьогодення

КСВ: реалії сьогодення

Сьогодні соціальна корпоративна відповідальність (КСВ) – є чи не найважливішою складовою стратегії сучасної компанії. Все більше стає представників і малого, і середнього, і великого бізнесу, які не просто перераховують кошти на благодійність або передають подарунки дитячим будинкам на Новий рік, а свідомо формують свої КСВ-стратегії, активно долучають співробітників і прагнуть дійсно змінити щось на краще. Дозволити собі мати окрему КСВ-функцію можуть в основному великі українські або іноземні компанії, які мають офіси в Україні. Найчастіше функціонал КСВ-менеджерів виконують маркетологи, ейчари або піарники. Але немає сумнівів: ситуація буде поступово змінюватись.

КСВ: навіщо бізнесу сталий розвиток?

Корпоративна соціальна відповідальність – це концепція, згідно якої організації враховують інтереси суспільства і добровільно беруть на себе відповідальність за вплив своєї діяльності на клієнтів, співробітників, партнерів, місцеві громади та інших зацікавлених сторін, а також на навколишнє середовище.

Відповідальність базується на принципах сталого розвитку, який компанія будує через свою корпоративну культуру та цінності. Це впливає на успішність, ступінь довіри та лояльність і стейкхолдерів, і клієнтів. Сучасному клієнту важливо, як компанія ставиться  до навколишнього середовища та соціуму. З іншого боку, самим співробітникам важливо бути причетними до діяльності соціальних або екологічних кампаній.

Крім того, найкращі західні практики, які набагато раніше почали впроваджувати КСВ, демонструють, що принципи КСВ можуть дати компанії набагато більше, ніж просто посилення іміджу роботодавця або підсилення маркетингової позиції.

Зазначимо переваги впровадження КСВ:

  • Підсилення позиції компанії на ринку;
  • Залучення до компанії нових співробітників та забезпечення «екологічної» атмосфери в команді;
  • Покращення взаємовідносин із стейкхолдерами;
  • Позитивна репутація та зацікавленість зі сторони ЗМІ;
  • Створення іміджу компанії з соціальною позицією. 80% українців готові користуватись продукцією компанії з соціальною відповідальністю.

Крім того, слід враховувати, що фактори сталого розвитку є керованими силами, що впливають на стабільність організації в зовнішньому середовищі в період її змін. А от стійкість розвитку в стрімко мінливому середовищі, як правило, оцінюють як успіх компанії.

КСВ і для клієнтів, і для співробітників

У 2025 році 75%співробітників компаній будуть займати міленіали. Питання соціальної відповідальності та навколишнього середовища вкрай важливі для покоління Z. Результати дослідження Cone Communications свідчать, що більше половини опитаних міленіалів не будуть працювати у компанії, якщо у неї відсутня сильна програма КСВ. Співробітники (в тому числі топ-менеджери), які надають значення екологічним та соціальним проблемам, мотивовані працювати у компаніях, які реалізують КСВ. Такі люди мають високі моральні принципи і не схильні в тій, чи іншій мірі до зловживання, тобто компанія, яка має КСВ, залучає відповідальних співробітників. Адже саме її співробітники - фундамент будь-якої компанії та запорука її успіху.

Не треба ставитись до корпоративної соціальної відповідальності виключно як до маркетингового інструменту. Це, перш за все, частина її місії, це та цінність, яку компанія транслює у світ. Це саме зобов’язання та відповідальність, прагнення зробити цей світ кращим.

Наша благодійна установа «Іоаннів центр» відкрита до партнерства з бізнесом. Ми за системну допомогу дітям з інвалідністю з усієї України.

Давайте робити світ кращим разом!

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини

Є питання про роботу
Іоанового центру?

Залишіть заявку прямо зараз або замовте зворотній дзвінок
та отримайте вичерпну інформацію від менеджерів.

Контактна інформація