Новини

У нашому Центрі пройшов перший майстер-клас з мозаїки!

У нашому Центрі пройшов перший майстер-клас з мозаїки!

На занятті панувала дивовижна, творча атмосфера. Діти, які проходять реабілітацію в нашому Центрі, та їх чудові мами занурилися в чарівний світ кабошон (скляних бус) і керамічної мозаїки. А завдяки неймовірній майстрині Вероніці Дмитрук, яка до деталей продумала заняття, у дітей вийшли яскраві, барвисті творіння, які були старанно поміщені в дерев’яні форми, а після - в охайні конверти.

Працюючи з мозаїчним матеріалом, дитина освоює цілий спектр нових навичок, розвиває посидючість, терпіння, прагнення до отримання бажаного результату, дрібну моторику. А ще під час занять активується уява, фантазія, розуміння кольору, форми, логічне мислення, і, звичайно, розкривається творчий потенціал.

Дякуємо від душі фермерському господарству «Оріль» і Сергію Булавіну, та Дмитру Хозіну за фінансову підтримку, завдяки якій були закуплені обладнання та витратні матеріали для нашої студії мозаїки.


 


Майстер-класи з мозаїки будуть проводитися у нашому Центрі щоп’ятниці о 14.00-18.00.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до чарівного дійства. Море задоволення, позитиву і користі гарантуємо!

 

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини

Є питання про роботу
Іоанового центру?

Залишіть заявку прямо зараз або замовте зворотній дзвінок
та отримайте вичерпну інформацію від менеджерів.

Контактна інформація