Новини

Велика перемога маленької Ніколь

Велика перемога маленької Ніколь

До нашої Благодійна установа "Іоаннів центр" ця крихітка вперше потрапила в листопаді 2020 року. Вже рік, як мама Віка довіряє нам реабілітацію свого найбільшого скарбу.
Ніколь народилася вчасно, вагітність протікала добре. Але в пологах щось пішло не так. В результаті – дівчинка вчасно не сіла, не поповзла і т. д. Лікарі не давали втішних прогнозів стосовно подальшого фізичного, розумового розвитку дитини та вважали її повністю сліпою.
Ми можемо тільки здогадуватися, які емоції переживала мама в той час. Але вона не склала рук і звернулася до нашого центру за допомогою. Час був на нашому боці, бо перші три роки життя дитини вважаються найкращим періодом для реабілітації.
Ніколь потрапила до нас у віці 1 року і 6 місяців. Вона тримала голову і вже могла перевертатися, але не сиділа, не повзала, не вставала на ноги та не ходила.
Вся команда нашого центру (лікарі, логопеди, психологи, фізичні терапевти), а також сім’я дитини працювали разом.
За рік Ніколь пройшла 6 курсів реабілітації. Дівчинка разом з фізичним терапевтом тренувалася самостійно сідати, повзати, вчилася вставати біля опори та ходити. Разом з ерготерапевтом розвивала дрібну моторику. Психолог допомагав у пізнанні навколишнього середовища, а логопед займався мовою.
Під час реабілітації фізичними терапевтами було замічено, що Ніколь починає бачити, звертати увагу на оточуючі предмети. Дівчинка була направлена до офтальмологічної клініки, де їй було змінено діагноз та призначені окуляри.
В результаті, сьогодні Ніколь самостійно сідає, повзає, намагається вставати біля опори, може ходити за дві руки. Вона почала бачити і гратися іграшками. У дівчинки з’явився лепіт.

Загальний функціональний стан дитини збільшився на 19,4% за шкалою GMFCS.
Ми з Ніколь і її родиною стали добрими друзями й продовжуємо далі боротися за якість її життя. Ми неймовірно радіємо успіхам дівчинки, яка крок за кроком долає перешкоди і труднощі. І ми дякуємо за довіру батькам Ніколь.
Бажаємо здоров'я, нових перемог та успіхів маленькій принцесі та її родині.

Якщо Ваша дитина, або дитина Ваших знайомих потребує підтримки та якісної реабілітації, то чекаємо Вас у нашому Центрі. Ми намагаємося зробити все для того, щоб наші маленькі підопічні могли проходити безкоштовні курси реабілітації стільки, скільки в них є в цьому потреба.

На сьогодні приїхати в наш центр для безкоштовної реабілітації можна за рахунок Засновників та Друзів Іоаннового центру (звертайтесь до нашої рецепції https://ioanivcenter.com), за путівками від БФ «Помагаєм» (тел. +380 56 732 48 07, +380 56 732 48 09), інших дружніх фондів, за рахунок НСЗУ (отримайте направлення від Вашого сімейного лікаря).

Прямий переказ на банківську картку

Допоможіть Іоаннівому Центру розвиватися

Підтримати Центр

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини

Є питання про роботу
Іоанового центру?

Залишіть заявку прямо зараз або замовте зворотній дзвінок
та отримайте вичерпну інформацію від менеджерів.

зворотній дзвінок