Новини

Благодійний аукціон від INSPIRA

Благодійний аукціон від INSPIRA

Нещодавно (9 липня) з ініціативи клубу INSPIRA (https://www.facebook.com/InspiraUA) відбувся благодійний аукціон, метою якого став збір коштів на допомогу дітям з ДЦП та іншими захворюваннями в проходженні реабілітації в БУ «Іоанів центр».

Весь колектив БУ «Іоанів центр» щиро вдячний, організатором та резидентам КЛУБУ INSPIRA, за турботу та небайдужість. За те, що серед безодні проблем нашої медицини, питання реабілітації особливих діток, КЛУБ поставив серед інших нагальних, та знайшов час та ресурс, щоб допомогти батькам оплатити курс реабілітації.
У багатьох батьків не вистачає коштів на лікування та реабілітацію діток, адже дуже часто у таких діток є тільки мама, та й та не може працювати, адже таким дітям потрібен догляд 24/7. Проблема ускладнюється необхідністю проходити реабілітацію 3-4 рази на рік. Благодійні акції в цьому випадку виступають реальною допомогою і навіть порятунком.
На аукціон резиденти клубу надали цікаві лоти – 
рідкісні монети Іудеї, Ольвії, боксерські перчатки з автографом Кличка та Усика, футбольні м’ячі ФК ШАХТАР та Збірної України з автографами гравців, 
авторські екскурсії на підприємство, пивоварню з дегустацією, чи навіть прогулянку на власній яхті, та багато іншого ексклюзиву.
На аукціоні вдалося зібрати 24550$. Окрім цього від Хірургічної клініки «GARVIS» https://garvis.com.ua/ та «GARVIS СЕМЕЙНЫЙ ДОКТОР» https://semdoc.dp.ua/ поступила дуже щедра пропозиція – оплата 10 курсів реабілітації для 10 дітлахів. До такого щедрого вчинку відразу ж долучилось й підприємство з м. Кам’янське СПЕЦТЕХОСНАСТКА https://d-sto.com , яке взяло під опіку ще 5 дітлахів. 
Загалом благодійна акція від КЛУБУ INSPIRA дозволила залучити понад 900 000 гривень на реабілітацію особливих дітей,   а це означає, що майже 60 діточок отримають можливість пройти повний курс реабілітації на базі БУ ІОАНІВ ЦЕНТР


Не вистачить слів щоб передати емоції колективу та щасливих батьків, яким не доведеться шукати кошти для своїх дітей!
ВЕЛИЧЕЗНЕ ЛЮДСЬКЕ «ДЯКУЮ»!

 
 

Прямий переказ на банківську картку

Допоможіть Іоаннівому Центру розвиватися

Підтримати Центр

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини