Новини

У нашому Центрі з'явились 3 сучасних пристрої

У нашому Центрі з'явились 3 сучасних пристрої

Друзі!
У нашому Центрі з'явились 3 сучасних пристрої: багатоканальний електрокардіограф SE-1200 Express, потужний і надійний кисневий концентратор Invacare Platinum 9 та монітор пацієнта G3H виробництва британської фірми Heaco.
Електрокардіограф призначений для реєстрації електричних імпульсів, які утворюються при роботі серця. Даний прилад дозволяє контролювати функціонування серця за допомогою електрокардіограм (ЕКГ) і потрібен, в тому числі, для виявлення відхилень у серцево-судинній системі на ранній стадіях.


   

 

У медицині прилад використовується для:
• виявлення порушень серцевого ритму;
• діагностики ішемії;
• розпізнавання серцевих нападів;
• визначення аномалій та інших захворювань.
У нашому Центрі електрокардіограф дозволить здійснювати контроль стану наших пацієнтів, які проходять реабілітацію протягом двох тижнів. Ми дякуємо ТОВ "Теус Термінал" і Казаніну Дмитру за надану фінансову допомогу, завдяки якій ми змогли придбати даний прилад.
Концентратор Platinum 9 може використовуватися в нашому реабілітаційному центрі для отримання кисню з атмосферного повітря при проведенні сеансів оксигенотерапії. Даний прилад ефективно компенсує дефіцит кисню у пацієнтів з різними порушеннями дихальної функції, допомагає попередити розвиток гіпоксії і усуває її прояви, покращуючи якість життя пацієнта. Дякуємо ТОВ "ФІКС-ТРЕЙД" за дуже потрібний прилад в нашому "Іоанновому центрі".
 Монітор пацієнта G3H Heaco – прилад, який проводить вимірювання артеріального тиску, температури, частоти пульсу, ступінь сатурації, а також здатний знімати електрокардіограму. Всі дані виводяться на великий сенсорний LCD-монітор. На екран може виводитися до 7 різних показників. Монітор здатний проводити автоматичний аналіз електрокардіограми і розпізнавати наявність аритмій. Від душі дякуємо за надану фінансову допомогу у придбанні даного монітора благодійнику Антону Лежньову від імені дітей і їхніх батьків, а також команди "Іоаннового центру".

Прямий переказ на банківську картку

Допоможіть Іоаннівому Центру розвиватися

Підтримати Центр

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини

Є питання про роботу
Іоанового центру?

Залишіть заявку прямо зараз або замовте зворотній дзвінок
та отримайте вичерпну інформацію від менеджерів.

зворотній дзвінок