Новини

Майстер-клас від VARUS

Майстер-клас від VARUS

Напередодні Різдва, 12 дітей, які проходили реабілітацію у нашому «Іоанновому центрі», відвідали чудовий майстер-клас, який був організований компанією VARUS. Дітлахи разом з батьками на дві години стали справжніми кондитерами по розпису шоколадно-імбирних пряників. Вони вчилися працювати з ароматним тістом, яке перетворювалось за допомогою формочок на милих зайчиків, ялики, зірочки, рукавички та сердечкі. Діти захоплено споглядали за процесом випікання у духових шафах, а потім робили чудові візерунки на солодких виробах.
А який духмяний аромат стояв під час всього заходу, не передати жодними словами.
Втомлені, всі в борошні та глазурі, але з щасливими очима і посмішками діти попили чаю зі своїми чудовими смаколиками. А крім запашних шоколадно-імбирних пряників, діти отримали солодкі подарунки і їх оченята ще більше засяяли.
Діти задоволені та щасливі. Батьки вдячні за привід поспілкуватись та порину у творчу, святкову атмосферу. Співробітники Варусу розчулені, адже вперше отримали досвід спілкування з такими дітьми. Ми натхненні робити важливі кроки по соціалізації та профорієнтації дітей з інвалідністю у нашій країні.
Безмежно дякуємо неймовірним співробітникам VARUS за організацію та проведення майстер-класу на високому, професійному рівні. Дякуємо Кулінарній студії «Biskvit Room» за чудовий простір та гостинність.
Добра, віри та тепла бажаємо всім вам, друзі!

Команда «Іоаннів центр».

Прямий переказ на банківську картку

Допоможіть Іоаннівому Центру розвиватися

Підтримати Центр

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини

Є питання про роботу
Іоанового центру?

Залишіть заявку прямо зараз або замовте зворотній дзвінок
та отримайте вичерпну інформацію від менеджерів.

зворотній дзвінок