Новини

Перемога особливого Вані

Перемога особливого Вані

Знайомтесь - Іван. На реабілітацію до нашого центру
цей малюк вперше потрапив у віці 3-х років.
Цей маленький хлопчик багато пройшов. Він поспішив народитися на 7 місяці вагітності з вагою 1300 г, пережив дві складні операції, отримує постійне лікування.
Ваня - хлопчик особливий, зацікавлений, емоційний, але через знижений м’язовий тонус має порушення координації руху. Батьки довірили нам свого синочка, і ми почали працювати.

Іван не любив слухатися та виконувати завдання, через що його батьки дуже переймалися, чи вийде у спеціалістів знайти спільну мову з їх маленьким сином.

Кожен спеціаліст Центру почав поступово знаходити підхід до малюка, і вже на першому тижні Ваня сам біг на реабілітацію із задоволенням.

В результаті проведеного курсу реабілітації Іван самостійно почав ходити по сходам, впевнено переступати через перешкоди без додаткової підтримки та радувати своїх батьків новими навичками. Ваня активно спілкується з дітками та дорослими, з цікавістю вивчає навколишній світ.

 

Ми неймовірно радіємо успіхам дитини, яка крок за кроком долає перешкоди і труднощі. А батьки отримали надхнення та віру в успішну соціалізацію дитини.

Бажаємо здоров'я, нових перемог та успіхів маленькому сонечку та його родині.

Якщо Ваша дитина, або дитина Ваших знайомих потребує підтримки та якісної реабілітації, то чекаємо Вас у нашому Центрі. Ми намагаємося зробити все для того, щоб наші маленькі підопічні могли проходити безкоштовні курси реабілітації стільки, скільки в них є в цьому потреба.

 

На сьогодні приїхати в наш центр для безкоштовної реабілітації можна за рахунок Засновників та Друзів Іоаннового центру (звертайтесь до нашої рецепції https://ioanivcenter.com), за путівками від БФ «Помагаєм» (тел. +380 56 732 48 07, +380 56 732 48 09), інших дружніх фондів, за рахунок НСЗУ (отримайте направлення від Вашого сімейного лікаря).

Прямий переказ на банківську картку

Допоможіть Іоаннівому Центру розвиватися

Підтримати Центр

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини

Є питання про роботу
Іоанового центру?

Залишіть заявку прямо зараз або замовте зворотній дзвінок
та отримайте вичерпну інформацію від менеджерів.

зворотній дзвінок