Новини

Благотворний аукціон з Yong Business Club Business Club Днепр

Благотворний аукціон з Yong Business Club Business Club Днепр

Друзі, 16 грудня, в рамках великої новорічної зустрічі Yong Business Club Business Club Дніпро, пройшов благодійний аукціон. На ньому було зібрано 391 000 грн для придбання обладнання для нашого Центру - надсучасного комп’ютера, який керується очима та вертикалізатора польського виробництва.

Благотворний аукціон з Yong Business Club Business Club Днепр 

Завдяки комп’ютеру наші пацієнти зовсім скоро зможуть проходити діагностику: зору, слуху, когнітивних функцій, а також матимуть змогу навчитися: читати, рахувати, виражати емоції, робити презентації. А саме головне, цей комп’ютер дозволить дітям з інвалідністю спілкуватись з оточуючими.

Ми безмежно вдячні організаторам та учасникам клубу Young Business Club Дніпро, БФ «Помагаєм» та його партнерам, які надали лоти: Наді Дзяк, Катерині Куліш, Салон красоты и цветов Viva Rosa, Julia Kutakova Creative Studio та іншим прекрасним людям, які подарували свої унікальні лоти.

директор Іоаннівого центру Андрій Пінчук 

На заході було всього 16 лотів. Максимальну ставку вечора зібрав лот «Бізнес-ланч з Борисом Марковим» – 6700 $. Ми дуже вдячні переможцю торгів Кирилу Сапрунову!

Дякуємо всім організаторам та учасникам заходу, резидентам Клуб Inspira, СЕО @Yong Business Club Дніпро Аліні Щербині за підтримку та допомогу дітям. Ви робите їхнє життя радісним та щасливим.

Команда "Іоаннів центр".

Прямий переказ на банківську картку

Допоможіть Іоаннівому Центру розвиватися

Підтримати Центр

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини

Є питання про роботу
Іоанового центру?

Залишіть заявку прямо зараз або замовте зворотній дзвінок
та отримайте вичерпну інформацію від менеджерів.

зворотній дзвінок