Новини

Безоплатна реабілітація в Іоанновому центрі

Безоплатна реабілітація в Іоанновому центрі

Якщо Ваша дитина, або дитина Ваших знайомих потребує підтримки та якісної реабілітації, то чекаємо Вас у нашому Іоанновому центрі.  

Ми намагаємося зробити все для того, щоб наші пацієнти могли проходити безоплатні курси реабілітації стільки разів, скільки у них є в цьому потреба.  

Ми приймаємо дітей та молодь з усієї України. Знаходиться наш благодійний реабілітаційний центр у Дніпропетровській області, у м.Підгородне - це передмістя м.Дніпро. При нашому Центрі працює хостел. 

Детальніше про наш Іоаннів центр, його послуги, акції та новини можна прочитати на нашому сайті. Також на головній сторінці сайту знаходиться Анкета пацієнта, яку ми просимо заповнити тих, хто планує до нас приїхати на реабілітацію.   

Щоб приїхати в наш Центр для безоплатної реабілітації, Ви можете скористатися однією або кількома з наступних можливостей: 

  1. Якщо Ваша дитина має неврологічні захворювання, порушення опорно-рухового апарату, або Вашій дитині менше 3-ьох років і вона має будь-які зміни у стані здоров’я, що потребують реабілітації, Ви можете потрапити до нашого Центру за рахунок Національної служби здоров’я  України  (НСЗУ). Для цього Вам необхідно отримати у Вашого сімейного лікаря, або у спеціаліста, у якого Ви знаходитесь під наглядом, електронне направлення на нестаціонарну медичну реабілітацію за кодом А 57001. Таким чином Ви можете пройти безкоштовний тижневий курс реабілітації в нашому Центрі на суму 7729 грн. Також просимо Вас заповнити Анкету пацієнта на нашому сайті. Наші адміністратори зв’яжуться з Вами для уточнення деталей курсу реабілітації для Вашої дитини.  
  2. Якщо Ваша дитина має інвалідність за будь-яким діагнозом, то Ви маєте право на отримання щорічного безоплатного курсу реабілітації згідно постанови №309 Кабінету Міністрів України, сплаченого за державні кошти, вартістю від 16000 до 25000 грн. Щоб отримати таку путівку, зверніться будь-ласка з відповідною заявою до управління соціального захисту населення громади, в якій Ви проживаєте. Зазвичай, за цією Постановою Ви зможете отримати безоплатний двотижневий курс реабілітації у нашому Центрі. Також просимо Вас заповнити Анкету пацієнта на нашому сайті. Наші адміністратори зв’яжуться з Вами для уточнення деталей курсу реабілітації для Вашої дитини. 
  3. Якщо Ваша дитина потребує реабілітації, а можливості для її проходження у Вас немає, то Ви можете отримати курс реабілітації за рахунок Засновників та Друзів Іоаннового центру. Для цього Вам необхідно звернутися до нашої рецепції за телефоном 0-800-303-083. Наші адміністратори допоможуть Вам приготувати необхідні документи. Для розуміння, які послуги Вам необхідні, просимо Вас заповнити Анкету пацієнта на нашому сайті. 
  4. Щоб курс реабілітації був проплачений за рахунок нашого партнера -  Благодійного фонду «Помагаєм», Вам необхідно звернутися до офісу Фонду за тел. +38-067-632-69-19, +38-098-370-22-60. Працівник Фонду допоможе Вам приготувати необхідні документи. Для розуміння, які послуги Вам необхідні, просимо Вас заповнити Анкету пацієнта на нашому сайті. 
  5. Щоб курс реабілітації був проплачений за рахунок інших благодійних фондів, зверніться, будь-ласка, до офісів цих фондів. Їх перелік та контакти можна побачити на нашому сайті. Для розуміння, які послуги Вам необхідні, просимо Вас заповнити Анкету пацієнта на нашому сайті. 

Наші контакти - +380673233002 (безкоштовно з телефонів будь-яких операторів України)

Прямий переказ на банківську картку

Допоможіть Іоаннівому Центру розвиватися

Підтримати Центр

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини

Є питання про роботу
Іоанового центру?

Залишіть заявку прямо зараз або замовте зворотній дзвінок
та отримайте вичерпну інформацію від менеджерів.

зворотній дзвінок