Новини

Перемога Вані Коваля

Перемога Вані Коваля

Цього усміхненого, щирого та надзвичайно сильного хлопчика звати Іван. Він проходить постійні курси реабілітації від дня відкриття нашого Центру, і його історія успіху вражає.

Ваня - довгоочікувана дитина у родині. Народився вчасно, почав тримати голову та брати до рук іграшки, але шли місяці, а сидіти малюк так і не навчився. Батьки забили на сполох, пройшли безліч консультацій лікарів та обстежень, і, нажаль, хлопчику був поставлений діагноз - ДЦП. А потім, мама з татом розпочали кропітку боротьбу з хворобою.

У віці 3-х років Ваня розпочав займатися з мультидисциплінарною командою нашого Центру. І ось яких успіхів за цей час вдалось досягти Івану:

✅збільшив свої функціональні можливості на 20% за шкалою великих моторних функцій;

✅навчився самостійно сидіти та повзати;

✅навчився ходити з ходунками;

✅самостійно п’є з чашки та їсть з ложки;

✅спирається на лікоть і самостійно підіймається;

✅пише ручкою та малює;

✅значно збільшив словниковий запас.

А ось що каже про досягнення сина його мама Юлія: «За два роки ми з чоловіком бачимо великий прогрес у розвитку Вані. Він став більш впевненим і самостійним, подолав страх кататися на гойдалці, навчився тримати рівновагу, самостійно підіймається на коліна, катається у гамаку, танцює. Ваня став більш товариським та розкутим та неймовірно радіє і чекає кожного курсу реабілітації, каже: «Ми поїдемо до друзів». І справді, ми почуваємо себе у «Іоанновому центрі» як вдома. Радіємо кожному успіху Вані і дякуємо всім фахівцям Центру за чудові результати нашого козака».


 


А ми, у свою чергу, дякуємо батькам за довіру, а найпозитивнішому хлопчику - за цілеспрямованість, наполегливість, завзяття, та за гарний настрій, яким він щиро ділитися з нами при кожній зустрічі.

Здоров'я, успіхів та нових перемог, наш любий промінчик!

Команда «Іоаннів центр».

Прямий переказ на банківську картку

Допоможіть Іоаннівому Центру розвиватися

Підтримати Центр

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини