Новини

Попри прогнози. Перемога Світлани

Попри прогнози. Перемога Світлани

Друзі, сьогодні хочемо познайомити вас зі Світланою, яка досягла великих успіхів у нашому Центрі. Коли Світлана потрапила до нас у Центр, вона не могла ходити. Папа заніс її до нашого Центру на руках.

Нещастя з дівчинкою трапилося 22 квітня 2021 року за серйозної ДТП. Свєті вдалося вижити, незважаючи на тяжкість її стану, значні травми та несприятливий прогноз. До нас вона потрапила за 2 місяці після автомобільної катастрофи. Світлана могла пересуватися на колясці не самостійно, а за допомогою мами. Вона мала великі проблеми з пам'яттю, вона практично нічого не пам'ятала, а нову інформацію запам'ятовувала лише на певний термін. Тому всі спроби навчитися чогось нового, навіть якщо у неї виходило - відразу забувалися буквально наступного дня. Це вимагало особливого підходу від наших фізичних терапевтів, оскільки, досягнувши однієї мети, вони думали рухатися далі, але наступного дня доводилося повертатися і починати все наново.

На початку курсу реабілітації фізичні терапевти поставили Світлану в ходунки і це були її перші кроки після тієї аварії. Варто було Світлані сказати, щоб не боялася, і показати їй що вона це вже робила вчора, як у неї відразу все виходило. Також допомагало те, що її маленькі досягнення знімалися на камеру, що надихало Світлану і надавало їй впевненості у власних силах.

Робота велася над відновленням втрачених навичок. Протягом першого тижня фізичні терапевти працювали над переворотами, виходом на четвереньки, повзанням, стоянням та вертикалізацією на спеціальному параподіумі. Враховуючи мультидисциплінарний підхід у Центрі, до реабілітації Світлани підключилися психологи та ерготерапевти. Було розроблено індивідуальну програму реабілітації, завдяки якій наприкінці тижня дівчинка могла виконувати всі завдання.

Наприкінці реабілітації Світлана ходила самостійно. Батьки подарували дівчинці нові кросівки. А вдома її зустрічали всією ріднею з друзями та однокласниками. І всі дуже раділи, що вона так швидко почала відновлюватися.

Для повної реабілітації Світлані знадобилися ще два курси з інтервалом в один місяць. Вона дуже старалася і в результаті 1 вересня повернулася до школи у свій клас.

Ця активна життєрадісна дівчинка пережила багато чого і є прикладом стійкості, витримки та працелюбності не тільки для дітей, а й для багатьох дорослих.

Команда "Іоаннов центр".

Прямий переказ на банківську картку

Допоможіть Іоаннівому Центру розвиватися

Підтримати Центр

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини