Новини

Особлива мрія особливих дітей

Особлива мрія особливих дітей

Іоаннів центр – благодійна установа, в якій проходять реабілітацію діти з усієї України. Ми допомагаємо дітям з неврологічними порушеннями (ДЦП, після аварій, аутизм).

Зараз діти з інвалідністю, які проходять реабілітацію у нашому Іоанновому центрі, вкрай потребують місця, де вони зможуть спілкуватись, грати, активно проводити час та відпочивати. Спортивний інклюзивний майданчик - саме те, чого так не вистачає нашим маленьким пацієнтам. 

Крім розваг та відпочинку, на ньому можна буде відвідувати заняття з баскутболу, розвивати комунікативні та соціальні навички.
А ще на цьому унікальному просторі будуть проводитись літні та зимові конкурси та свята для дітей з інвалідністю та місцевих дітей м. Підгороднього.
За рік на майданчику будуть займатись не менше 1440 дітей з інвалідністю з різних куточків України.
Приєднуйтесь до команди друзів нашого центру, заходьте за цим посиланням Спортивний інклюзивний майданчик і прийміть участь у зібранні коштів на дитячій інклюзивний майданчик.

Ставайте чарівниками для дітей!

Наш центр має відповідну медичну ліцензію та розташований за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський район, м.Підгородне, вул. Шосейна, 90 Б.

Прямий переказ на банківську картку

Допоможіть Іоаннівому Центру розвиватися

Підтримати Центр

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини