Новини

Тендер на постачання наборів побутової хімії

Тендер на постачання наборів побутової хімії

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПОМАГАЄМ» в межах програми «МИ ПОРУЧ» проєкту «ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА», за підтримки Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна запрошує до участі в тендері на постачання наборів побутової хімії, відповідно до складу вказаному у специфікації тендерного запрошення (Додаток №1).


Опис \ виконання

1 Загальна інформація: Реалізація проекту «ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА» 

2 Мета та предмет закупів:

ЛОТ 1 - набори побутової хімії 1200 шт

3 Термін подачі пропозиції:

До 10.05.2022 включно до 18.00 год.

4 Перелік предмету закупівлі: Додаток № 1 до запрошення для заповнення учасником торгів 

5 Умови та терміни доставки: До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, мають відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; постачальник має можливість здійснити доставку зазначених наборів у вказаний термін, у вказаній кількості та мати можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, сертифікаті якості,тощо).
Поставка     наборів здійснюється за рахунок Постачальника.
Обов’язковою умовою участі у тендері є: 
 - надання заповненого тендерного запрошення;
 - надання зразкового набору (надсилається новой поштою на адресу: Дніпро, відділення 38, БФ Помагаєм, 0666104686), який Організатор повертає новою поштою за кошти Постачальника після засідання закупочного комітету.
Організатор залишає у себе зразок набору Переможця тендеру,  зберігає і повертає його після останньої поставки наборів або він недопоставляється у останній поставці товару. Приймаючи участь у тендері, Постачальник  повинен вказати зворотню адресу для повернення зразків. Якщо не вказана зворотня адреса для повернення, то Організатор сприймає це так, що зразок поверненню не підлягає.
У тому випадку, якщо товар, який було поставлено Постачальником, буде відрізнятися від зразків, Організатор має право провести експертизу за кошти Постачальника. Якщо буде доведено, що поставлений товар дійсно не є таким, яким будо заявлено, то Організатор має право розірвати договір співпраці.
 Обов’язковою умовою участі у тендері є надання зразків та сертифікатів якості на всі найменування товару. 
БЕЗ НАДАНИХ ЗРАЗКІВ ТА СЕРТИФІКАТІВ ЯКОСТІ УЧАСНИК НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ ДО ТЕНДЕРНОЇ КОМІСІЇ.
Постачальник зобов’язується поставляти товари в цілісній упаковці. У випадку, коли упаковка товару буде пошкоджена з вини Постачальника (при пакуванні, транспортуванні, тощо), Організатор має право не приймати такий товар 
частково або усю поставку. Організатор може прийняти такий товар за умови, що Постачальник зобов’язується замінити неякісний/пошкоджений  товар протягом 5-ти робочих днів.
Поставка товарів відбувається за адресою: м. Дніпро, вул. Варварівська, 32
Поставка товарів відбувається у строк 5 робочих днів з дати підписання договору.
Замовник залишає за собою право змінити адресу постачання товарів та кількість наборів, як в бік збільшення, так і в бік зменшення.

6 Відхилення пропозиції: Організатор може відхилити будь-яку пропозицію, яка не відповідає умовам Запиту пропозицій. Організатор не зобов'язаний приймати пропозицію за найнижчою ціною або будь-яку пропозицію і залишає за собою право прийняти будь-яку пропозицію повністю або частково, а також відмовитися від будь-якої пропозиції або всіх пропозицій без пояснення причин, а також укласти договір на будь-яких або інших умовах.

7 Супроводжувальні документи поставки: - договір;
 - копія свідоцтва про державну реєстрацію, якщо постачальником являється фізична особа-підприємець;
-  копія документу про статус платника податків, якщо постачальником являється фізична особа-підприємець;
- оригінал рахунку; 
- оригінал видаткової накладної

8 Гарантія якості: Виконавець гарантує якість товару та відповідну заміну товару у період 14 днів відповідно до законодавства України. Товари мають бути якісними, в не пошкодженій упаковці.
Термін придатності товарів, що входять до набору має бути не менше 50% від загального терміну придатності продукції!

9 Умови та спосіб оплати, порядок ціноутворення: -  на підставі укладеного договору по безготівковому рахунку та виставленому рахунку Покупець сплачує 50% вартості товару Постачальнику шляхом попередньої оплати,  і   50% вартості товару Покупець сплачує Постачальнику протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання товару.

10 Порядок подання  пропозиції: - надіслати заповнений Додаток №1, відсканований, з підписом/печаткою керівника;
-  копія свідоцтва про державну реєстрацію, якщо постачальником являється фізична особа-підприємець;
-   копія документу про статус платника податків, якщо постачальником являється фізична особа-підприємець;
- надати сертифікати якості на товар;
- надати зразки згідно вимог Організатора.

11 Умови участі: Виконавець, зацікавлений у наданні послуг повинен бути суб’єктом  підприємницької діяльності та володіти необхідними ліцензіями та дозволами для здійснення відповідної діяльності, мати досвід роботи у сфері постачання товарів в різні регіони України. 
Товари та бренди у пропозиції учасників не мають бути виробництва країни-агресора - Російська Федерація та Республіки Білорусь.

12 Гарантія поставки та ціни: Постачальник зобов’язаний мати товари на складі (весь перелік товарів) у кількості не менше 50% на момент укладання угоди.
Запропонована ціна на товар є дійсна протягом 30 днів.   
На випадок, якщо в процесі постачання наборів, деякі товари, будуть відсутні на ринку або на складі постачальника, можна замінювати позицію набору рівноцінним товаром іншої ТМ, не порушуючи ціну, кількість та об’єм товару в нижчу або вищу сторону (наприклад, якщо заявлено 500 мл. гелю ТМ 1, має бути не менше 500 мл. гелю ТМ2) за погодженням Замовника.

13 Місце та термін надання  цінових пропозицій: Цінові пропозиції приймаються до 10.05.2022 р до 18.00 год.
Неповні пропозиції (без відповідей по кожному з пунктів у Додатку №1, сертифікатів якості, зразків) та пропозиції, надіслані після вказаного терміну, вважатимуться недійсними і розглядатися не будуть. 
Цінові пропозиції надсилати на e-mailtender@pomogaem.com.ua
Контактна особа для уточнення інформації щодо підготовки тендерної пропозиції – 0666104686 Борова Марина

14 Критерії вибору виконавця:
  • відповідність вартості запропонованого набору Постачальника оголошеній вартості     у тендерному запрошені Організатора;
  • відповідність товару запиту тендерного запрошення; 
  • наданий повний пакет документів організації;
  • згода на указані у тендерному запрошені умови оплати;
  • умови доставки;
  • термін доставки

15 Додаткова інформація: Замовник залишає за собою право вести переговори щодо умов замовлення (термін, ціна, заміна до 5 найменувань у складі набору по якості) з Виконавцем. Організатор не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником, якщо будь-яка інформація про учасника  повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.
У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов запиту, та/або питань, не врегульованих умовами запиту, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

16 Контактна інформація Борова Марина+380666104686 
e-mail:  tender@pomogaem.com.ua


Завантажити тендер та додатки.doc

Прямий переказ на банківську картку

Допоможіть Іоаннівому Центру розвиватися

Підтримати Центр

Місія центру

Місія Центру – покращити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для їхньої соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

баннер 309 постанова
Реабілітація за бюджетні кошти
(309 постанова)
Детальніше

останні публікації

Інші новини