співпраця з МЕДАКАДЕМІЄЮ
9 вересня відбулась історична подія для Іоаннів Центру – укладення Договору із Дніпропетровською медичною академією про співробітництво у реабілітації дітей!
В першу чергу це означає, що наші пацієнти зможуть отримати висококваліфіковану консультативну допомогу науковців з кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології.
ІОАННІВ Центр спільно з Медакадемією взяли на себе  обов’язки з організації, удосконалення і забезпечення медичною допомогою пацієнтів, проведення навчально-виховного процесу, навчанню студентів, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів, підготовки магістрів, підготовки та перепідготовки медичних кадрів, в т.ч. працівників Центру, по проведенню наукових досліджень і розробки ефективних методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації хворих.
Це відкритий доступ до наукових конференцій як державного, так і міжнародного рівня!
І найголовніше – це можливість для Центру підвищити якість надання реабілітаційних послуг за рахунок підбору та виховання власних висококваліфікованих фахівців з фізичної терапії та ерготерапії саме з медичною освітою, поглибленними знаннями з базових та клінічних дисциплін.