ioanivcenter.com

Консультація дитячого психолога

Робота дитячого психолога

Наш психолог допоможе Вашій дитині підвищити мотивацію, стати більш впевненою і зацікавленою в пізнанні.

«Психологічно-емоційний стан дитини залежить від її ставлення до свого фізичного недоліку, а не від самої фізичної вади».
--Бенджамін Блок

Робота дитячого психолога, спрямована на забезпечення розвитку дитини, а саме передбачається діяльність психолога в корекційно-розвиваючих заняттях, що проходять у форматі гри для збагачення емоційного та чуттєвого досвіду дитини, формуванні сенсорної культури (розрізнення форм, кольорів, розмірів), сприяння та бачення різнокольорового світу (сприймання, пам'ять, увага, мислення, мовлення) та пізнавальних здібностей (допитливість, винахідливість, раціоналізм).

Через те, що основною характеристикою ДЦП є порушення рухової сфери, затримка та спотворення розвитку схеми тіла, його положення і рухів, астереогноз, психолог має обладнання, іграшки, що стимулюють розвиток у дітей тактильного сприймання, загальної (ходіння, стрибки, біг, розгортання передпліччя та плеча) моторики, вміння орієнтуватися у просторі тощо.

Психолог може допомогти дитині стати більш уважною і сконцентрованою, розвинути процеси запам'ятовування і дрібну моторику.