Сенсорно-інтегративна терапія

Сенсорно-інтегративна терапія

Сенсорно-інтегративна терапія

Сенсорно-інтегративна терапія - це терапія, спрямована на покращення роботи нервової системи, відновлення й гармонізацію процесу сприйняття та засвоєння отриманих відчуттів від сенсорних аналізаторів: зору, слуху, смаку, нюху.

Сенсорна кімната - спеціально організований простір з обладнанням для стимуляції систем сприйняття: тактильної, слухової, зорової, нюхової, вестибулярної, пропріоцептивної (відчуття свого тіла у просторі).

На заняттях із сенсорної терапії діти вчаться тримати рівновагу, розвивають координацію, вправність, покращують відчуття свого тіла. Дитина вчиться розслаблятися, долати страхи, стає менш гіперактивною та менш тривожною.

Вправи на різноманітному обладнанні сприяють різнобічному розвитку дитини:

  • заняття на підвісній «Колоді», «Платформі», гойдалках на трьох опорах сприяють розвитку вестибулярної системи і вправності;
  • вправи на балансирах, балансувальних доріжках і стільцях сприяють розвитку координації та рівноваги;
  • обіймальна машина «Сквізер» впливає на тілесну чутливість, тренування м'язів, суглобів;
  • боді-гамак допомагає розвитку пропріоцептивної системи, рефлексів, нормалізує тонус тіла;
  • скейт тренує вестибулярну чутливість, розвиває моторне планування тощо.

Наші спеціалісти за допомогою ігрових методик створюють для дітей атмосферу довіри та впевненості у власних силах. Нові відчуття, вміння, можливості стимулюють розвиток вищих психічних функцій та покращують емоційний стан дитини.

відбитор руки у піску