Команда центра

Андрій Пінчук директор центру
Андрій Пінчук

директор центру

Іоаннів центр - це моє натхнення і радість. Я надихаюся історіями дітей, які почали ходити або ковтати, стали більш впевненими або навчилися тому, що раніше не вміли. Я відчуваю піднесення від думки про те, скільки добра і щастя наша команда приносить в родини тих, хто звертається до нас по допомогу. Я знаю, що Іоаннів центр дарує надію та нову якість життя. Тому я тут і працюю.
Ольга Зєлєніна медичний директор, лікар-педіатр
Ольга Зєлєніна

медичний директор, лікар-педіатр

Я прийшла до Центру, щоби допомогти дітям розширити свої можливості, покращити їхню якість життя, отримати нові знання й навички й працювати за принципами доказової медицини.
Євген Канюка старший фізичний терапевт
Євген Канюка

старший фізичний терапевт

Я працюю в “Іоанновому центрі”, тому що моє кредо - це допомога людям.
Наталія Гришуніна дитячий лікар-невролог
Наталія Гришуніна

дитячий лікар-невролог

Моє рішення про початок роботи в “Іоанновому центрі” було викликано багатьма позитивними відгуками батьків пацієнтів, високим професійним статусом Центру та інформаційними контактами з центрами міжнародного значення, у тому числі з центром “Інново”.
Наталія Макарова фізичний терапевт, ерготерапевт
Наталія Макарова

фізичний терапевт, ерготерапевт

У процесі роботи з малюками я зрозуміла, що більшості дітей з інвалідністю необхідна реабілітація чи абілітація. Я допомагаю діткам адаптуватися до навколишнього середовища, щоб вони відчували себе впевненіше в суспільстві.
Тетяна Білоха старший психолог
Тетяна Білоха

старший психолог

Я працюю в “Іоанновому центрі”, бо вважаю це своїм покликанням. Для мене важливо давати дітям можливість швидше розвиватися, зацікавлюватися світом, знаходити джерело радості й задоволення!
Олександр Луценко фізичний терапевт
Олександр Луценко

фізичний терапевт

Я працюю в “Іоанновому центрі”, бо для мене важливо приносити користь суспільству. Діти надихають мене своїми досягненнями та щирою радістю тим речам, про які більшість людей навіть не замислюється.
Кіра Галаревич фізичний терапевт
Кіра Галаревич

фізичний терапевт

Дуже люблю діток, подобається займатися ними, допомагати їм, тому давно мріяла стати реабілітологом, і анітрішечки не жалкую, що обрала цю професію.
Анна Бондаренко асистент з фізичної терапії 222
Анна Бондаренко

асистент з фізичної терапії

Щоб бути цілісною особистістю, людина має не тільки брати щось у світа, але й віддавати. Мене вражають можливості людського тіла, і я отримую величезне задоволення, коли за допомогою своїх знань та вмінь, покращую стан та роботу тіла людини. Для мене це можливість зробити свій вклад у розвиток нашого світу.
Юлія Симакова асистент ерготерапевта
Юлія Симакова

асистент ерготерапевта

Я працюю тут, бо знаю, що можу допомогти зробити крок уперед кожній дитині, що ми не будемо стояти на місці. Вони теж дають мені можливість вчитися новому, тож ми з дітками розвиваємося разом!
Русін Антон, логопед
Антон Русін

логопед

Я працюю в “Іоанновому центрі”, бо ціную комплексний підхід до реабілітації дітей, а тут панує саме він.
Анна Козлінська логопед
Анна Коваленко

логопед

Для мене працювати в “Іоанновому центрі” - це можливість допомогти дітям, які цього потребують. Для цього я готова зробити все, що в моїх силах!
Марина Філоненко психолог, арт-терапевт
Марина Філоненко

психолог, арт-терапевт

Я працюю в центрі для діток з інвалідністю і бачу, що кожна дитина має унікальні особливості, які роблять її неповторною. Головне - щире бажання розкрити потенціал, які вони мають, допомогти адаптуватися й соціалізуватися у нашому суспільстві.
Євген Канюка старший фізичний терапевт
Анна Михайлова

асистент фізичного терапевта

Ця робота - моє покликання буквально з дитинства. Коли життя зіткнуло мене з важким діагнозом мого брата: ДЦП, я зрозуміла важливість працювати саме в цій сфері. Коли бачиш результати роботи дитини, коли вона вчиться новому й стає самостійнішою, це дарує більшу мотивацію. Коли відчуваєш дитину, це стає чимось більшим, ніж просто професія - це стає частиною життя
Марина Кисла асистент фізичного терапевта
Марина Кисла

асистент фізичного терапевта

Я вирісла в родині медиків і сама хотіла зв’язати з цим своє життя. Коли я працювала на “швидкій”, отримувала неймовірне задоволення від усвідомлення, що допомагаю людям. І зараз отримую масу натхнення від того, що допомагаю діткам покращити побутове життя. Не припиняю дивуватися та брати з них приклад, таких маленьких, але таких сильних духом!
Олександр Сергієнко асистент фізичного терапевта
Олександр Сергієнко

асистент фізичного терапевта

Мені подобається моя робота тим, що я можу допомагати людям досягати поставлених цілей. Реабілітація - це не одна універсальна процедура, це цілий комплекс індивідуальних заходів, і надзвичайно цікаво підбирати для дитини необхідні вправи й бачити результат.
Олексій Руденко асистент фізичного терапевта
Олексій Руденко

асистент фізичного терапевта

Я працюю тут, бо мав практику роботи з дорослими та дітьми, і мене дуже надихає прагнення дітей розвиватися. На жаль дорослі частіше опускають руки. До того ж, у мене є молодша сестра з дисплазією сполучної тканини. Я спостерігав, як із нею працює спеціаліст, і можливо, саме це підштовхнуло мене вчитися на реабілілтолога.
Анастасія Білій асистент з фізичної терапії
Анастасія Білій

асистент з фізичної терапії

За те, що я щодня займаюся з дітками і даю їм те, від чого їхні очі щасливішають, - я теж отримую віддачу. Ми з ними ростемо разом і робимо одне одного кращими!
Дудка Марія Петрівна, молодша медичеа сестра_а медична сестра
Марія Дудка

молодша медична сестра

Я працюю в Іоанновому центрі тому, що відчуваю поклик душі допомагати діткам, яким необхідна допомога в реабілітації, які тонко відчувають відношення до себе. Намагаюся працювати так, щоб діти отримували якомога більшу користь від перебування в центрі.
Каріна Клименко медичний реєстроатор
Каріна Клименко

медичний реєстроатор

Мені подобається працювати у сфері благодійності й допомагати дітям, додаючи до їх життя нових барв, нових можливостей. Коли я бачу посмішки підопічних “Іоаннового центру” - розумію, що обрала роботу правильно.
Ніна Зайцева адміністратор
Ніна Зайцева

медичний реєстроатор

Працюючи в Центрі, я роблю свій маленький внесок у те, щоби кожна дитина могла відчувати себе повноцінно щасливою. Щастя дітей - найголовніше в житті.
Євген Бабенко
о.Євгеній Бабенко

священник домової церкви

Скільки себе пам'ятаю, завжди мріяв зробити світ трохи добрішим і кращим. Побачивши це прагнення, Господь покликав мене до служіння людям. Саме з Його поміччю я – священик, сурдоперекладач. А реабілітаційний «Іоаннів центр» надав мені можливість підтримувати тих, хто цього дійсно потребує – людей з інвалідністю, дорослих і малих, у складних життєвих обставинах. Дуже радію, що діти вподобали храм центру, адже це і їхній храм теж!